Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice

Francouzská pleťová séra, bez kterých už se neobejdete!

07. 12. 2016

Značka Biologique Recherche chrlí i před Vánoci jednu novinku za druhou. A že to jsou opravdu unikátní produkty v péči o pleť, o tom se můžete přesvědčit v našem saloně.

Biologique Recherche v Praze BenicíchSérum Matriciel Visage

Toto pleťové sérum je určeno pro povadlou pokožku, které chybí pevná struktura a dostatečný tonus. Je řešením pro problém postupného sestoupení obličeje. Díky obsahu více než 10 aktivních ingrediencí pomáhá sérum zintenzivnit objem, vyplnit propadlý obličej a vypnout povrch pokožky. Těšit se můžete na okamžitý a dlouhotrvající výsledek především na tvářích, krku a v obličejových konturách.

Co můžete od séra čekat?

Pokud budete sérum používat doma, pleť před nanesením očistěte a následně sérum vmasírujte do pleti jemnými pohyby směrem vzhůru. Používejte na obličej, krk a dekolt. 

Sérum A-Glyca

Téměř kouzelné sérum A-Glyca od Biologique Recherche dokáže zabránit stárnutí vaší pokožky a během 2 měsíční kůry zbrzdí jeho proces viditelně až o 2 roky. Redukuje vrásky a zlepšuje stejnoměrnost a hladkost pokožky. Pleť se stává výrazně pevnější a zářivější.

Jak vám sérum pomůže?

Stačí nanést několik kapek séra ráno a večer na očištěnou pleť celého obličeje, krku a dekoltu. Jemnými vzestupnými pohyby jej vmasírujete do pokožky dokud se kompletně nevstřebá a můžete se těšit na skvělý efekt.

Sérum A-Glyca od Biologique Recherche

Nemyslíte, že by to byly skvělé dárky pod stromeček? Zastavte se pro ně v našem salonu.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace