Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodDecléor Aroma Ritual

Decléor Aroma Ritual

 

Kosmetika DECLÉOR čerpá zdroje účinných látek ze světa přírody a je bezkonkurenční kosmetickou péčí na poli aromaterapie. Každé ošetření je navrženo tak, aby viditelně zlepšilo zářivost pleti a zároveň vytvářelo a přinášelo jedinečný smyslový zážitek. Značce DECLÉOR důvěřují ti nejlepší profesionálové v oblasti kosmetiky a jejich odborně vyškolené ruce stimulují smysly a pečují o pleť s využitím přirozených a exkluzivních manuálních technik.

Každodenní stres, vyčerpání a hektické životní tempo naší doby přinášejí ženám i mužům potřebu nacházet komplexní nástroje, řešení a odpovědi. Filozofie značky DECLÉOR ‘SKIN - BODY - MIND’: „PLEŤ - TĚLO - MYSL“ představuje holistický přístup ke kráse, kde vše je propojené a vzájemně protkané pro dlouhotrvající účinnost.

Během ošetření DECLÉOR využíváme:

Aromapresury: hlubokého pevného tlaku na cílených bodech obličeje pro uvolnění, stimulaci nebo rozptýlení energie podél neviditelných drah: meridiánů;

Aromadrenáže: techniky vyplavující toxiny pro odhalení jedinečné záře Vaší pleti. Kosmetička vyvíjí pomalé a nepřetržité drenážní tahy po každé z meridiánových drah;

Aromamasáže: pomalé a opakované masážní techniky pro nekonečnou relaxaci.

 

Expresní ošetření obličeje

Cena:
790 Kč / 30 minut

 

Ošetření PROLAGENE LIFT

Ve spolupráci s Aline Faucheur, odborníci na japonský ruční lifting,  vyvinuli masáž obličeje, která tonizuje obličejové svaly a zajišťuje
drenáž oblastí, majících tendenci k otokům, díky čemuž dostane vaše pleť výrazný a přesto neinvazivní lifting. Ptáte se, jak moc výrazný ?
Objednejte se na ošetření/Prolagene lift / a objevte jeho výsledky sama na sobě.

Cena:
2 190 Kč
/ 90 minut

 

Harmonie Calm Organic 

Nový profesionální rituál pro citlivou a reaktivní pleť posílený o novou exkluzivní smoothie masku. Bio růžový esenciální olej s vloženými kvítky heřmánku.

Cena:
1590 Kč / 90 minut

Hydra Floral

Hydratační rituál na obličej určený především pro dehydratovanou pleť. Revitalizuje, uvolňuje, hydratuje a vyplňuje vaši pokožku Po ošetření je pleť dokonale hydratovaná a pocity pnutí vymizí.

TAJEMSTVÍ RITUÁLU HYDRA FLORAL

Profesionální maska HYDRA FLORAL je intenzivní profesionální produkt, jehož složení je založeno na ovocných prášcích, sirupu z květů a esenciálním oleji Neroli. Její jedinečná "kompotová" textura přináší okamžitou a trvalou hydrataci pro každou dehydrovanou pleť.

Cena:
1 490 Kč / 90 minut

 

Aroma Pureté

Čistící ošetření obličeje vhodné pro kombinovanou a mastnou pleť. Pomáhá pročistit a rozjasnit mdlou pokožku. Navíc zjemní její texturu a odstraní přebytečný lesk.

TAJEMSTVÍ RITUÁLU AROMA PURETÉ

Profesionální maska MATE & PURE je koncentrovaná krémová maska, vytvořená na základě prášku z ramie, což je opravdový "rostlinný savý papír", spolu s výtažky z vodních rostlin a esenciálním olejem z Ylang Ylang, pro podpoření vysoce absorpčního, zmatňujícího a pročišťujícího efektu.

Cena:
1 490 Kč / 90 minut

 

Arroma Lisse

Poradí si již s prvními známkami stárnutí a doporučujeme jej všem ženám nad 30 let. Vyhlazuje vrásky a jemné linky. Zlepšuje, osvěžuje a zdokonaluje vzhled pleti. Zvýrazní a rozzáří vás obličej.

TAJEMSTVÍ RITUÁLU AROMA LISSE

Profesionální maska AROMA LISSE vytvářející film v sobě kombinuje účinnost a smyslovost díky své osvěžující textuře, atraktivní zářivě žluté barvě a povzbuzující vůni. Díky svému složení obohacenému o esenciální olej z mandarinky a exkluzivní maltodextrinovou bázi pomáhá posílit přirozenou ochranu pokožky a bojovat proti výskytu známek stárnutí.

Cena:
1 890 Kč / 90 minut

 

Orexcellence

Pokud potřebujete viditelně vypnout a zpevnit svou pleť, je péče Orexcellance, které se přezdívá "olbičejové pilates", tím pravým ošetřením. Omlazuje, zpevňuje kontury obličeje. Obnovuje zářivost a zlepšuje vzhled. Zároveň vyhladí jemné vrásky a linky.

TAJEMSTVÍ RITUÁLU OREXELLANCE

90minutové ošetření navíc zahrnuje masáž zad pro kompletní relaxaci a uvolnění mysli. Po hloubkovém čištění a třech masážích obličeje se terapeutka cíleně zaměří na lifting pleti za pomocí výjimečné Koncentrované omlazující masky na obličej. To všechno naplní pleť a vyhladí linky a vrásky, a zároveň zjemní a zlepší tón pleti, která bude zářit a vypadat zdravě mladistvě.

Cena:
1 890 Kč / 90 minut

 

Aroma masáž

Cena:
1 250 Kč / 60 minut
1 500 Kč / 90 minut

 

Únik na Madagaskar

Cena: 
1 500 Kč / 90 minut

 

Kdo se o vás postará?

Iveta Nowoková

Iveta Nowoková

Kosmetička a aromaterapeutka

Aromaterapie je pro mě srdeční záležitostí. Inspiraci čerpám z doby starověkého Řecka, kdy ideou krásy byla „kalokagathia“ (harmonie těla a duše). Jsem přesvědčena, že v dnešní době je nutné zaměřovat se při ošetření nejen na perfektní stav pleti, ale také na psychiku. Náš obličej dokonale zrcadlí náš vnitřní svět a naše rozpoložení. Při ošetření zažijete hlubokou relaxaci, která vás vnitřně rozzáří a dodá vaší tváři jemnější výraz.“

Zkušenosti se značkami Darphin, Decléor, Nobilis Tilia, Comfort Zone a Biologique Recherche. Vystudovala Institut aromaterapie zaštítěný Asociací českých aromaterapeutů. 

Soňa Bendová

Soňa Bendová

Kosmetička

Odborná kosmetička a terapeutka pracující s luxusními produkty péče o pleť Biologique Recherche a dekorativní kosmetiky Inglot.

Komplexní kosmetická péče neznamená jen povrchové ošetření. Vždy se snažím, aby mí klienti odcházeli také maximálně odpočatí a zrelaxovaní. A doufám, že se mi to daří.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace