Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodNáš tým

Náš tým

Kdo se o vás v salonu VitalBody postará?

 

 

Zuzana Napoleaová

Zuzana Napoleaová

Vedoucí salonu a výživová poradkyně

Školená výživová poradkyně, která vám nabídne odborné vedení v průběhu hubnutí s dietním programem proteinové diety KetoDiet, se kterou má také osobní zkušenost.

Podpora je v průběhu hubnutí velice důležitá a já bych vám ráda ukázala, že zdravý a aktivní životní styl není vůbec žádná věda. 

Soňa Bendová

Soňa Bendová

Kosmetička

Odborná kosmetička a terapeutka pracující s luxusními produkty péče o pleť Biologique Recherche a dekorativní kosmetiky Inglot.

Komplexní kosmetická péče neznamená jen povrchové ošetření. Vždy se snažím, aby mí klienti odcházeli také maximálně odpočatí a zrelaxovaní. A doufám, že se mi to daří.

Iveta Nowoková

Iveta Nowoková

Kosmetička a aromaterapeutka

Aromaterapie je pro mě srdeční záležitostí. Inspiraci čerpám z doby starověkého Řecka, kdy ideou krásy byla „kalokagathia“ (harmonie těla a duše). Jsem přesvědčena, že v dnešní době je nutné zaměřovat se při ošetření nejen na perfektní stav pleti, ale také na psychiku. Náš obličej dokonale zrcadlí náš vnitřní svět a naše rozpoložení. Při ošetření zažijete hlubokou relaxaci, která vás vnitřně rozzáří a dodá vaší tváři jemnější výraz.“

Zkušenosti se značkami Darphin, Decléor, Nobilis Tilia, Comfort Zone a Biologique Recherche. Vystudovala Institut aromaterapie zaštítěný Asociací českých aromaterapeutů. 

Kai

Kai

Thajská masérka

Rodilá Thajka, která své zkušenosti získala přímo ve své domovině a intenzivně je rozvíjí i v salonu VitalBody. Klienti si velice chválí především její nezměrnou energii a sílu, kterou dokáže citlivě zaměřit právě na ta místa na těle, která vás trápí.

Věřím, že dokonale provedená thajská masáž vám poskytne kýženou úlevu a vy se budete cítit jako nový člověk.

Irina Burjaková

Irina Burjaková

Hlavní recepční

Usměvavá dáma, která vás přivítá v našem salonu, se postará o to, abyste se už od samého začátku cítili dobře.

"První dojem je důležitý, proto se vždy snažím na naše klienty přenášet jen pozitivní energii."

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace