Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodObočí a řasy

Obočí a řasy

Úprava obočí a řasTéměř každá žena touží své okolí okouzlit na první pohled. Součástí pravidelné péče o dokonalou vizáž by proto měla být i profesionální úprava obočí a řas. Precizní tvar obočí a svůdné řasy dokážou perfektně podtrhnout vaši přirozenou krásu.
 

Úprava obočí

Vytvarování obočí do optimálního tvaru pomocí pinzety nebo vosku. Výsledný efekt je velmi přirozený a vaše obočí bude perfektně upravené.

Cena:
100 Kč
 

Barvení řas/obočí

Aby jak vaše řasy, tak i obočí vypadalo skvěle, provádíme jejich dobarvování kvalitními barvami. Obvykle používáme černou a hnědou barvu.

Cena:

 

Trvalá na řasy

Zvýrazní linii vaši řas a opticky zvětší a rozzáří celé oko, a to i u velmi krátkých a rovných řas. Efekt zatočených řas vydrží cca 8 týdnů. Pro trvalou na řasy používáme francouzskou metodu iCurl – EyelashCurlKit, která nenarušuje strukturu řas.

Cena:
490 Kč

 

Semipermanentní řasenka

Velmi oblíbená letní procedura u klientek, které jedou na dovolenou nebo nechtějí ztrácet čas nanášením řasenky.

Cena:
690 Kč / 60 minut

 

Kdo se o vás postará?

Iveta Nowoková

Iveta Nowoková

Kosmetička a aromaterapeutka

Aromaterapie je pro mě srdeční záležitostí. Inspiraci čerpám z doby starověkého Řecka, kdy ideou krásy byla „kalokagathia“ (harmonie těla a duše). Jsem přesvědčena, že v dnešní době je nutné zaměřovat se při ošetření nejen na perfektní stav pleti, ale také na psychiku. Náš obličej dokonale zrcadlí náš vnitřní svět a naše rozpoložení. Při ošetření zažijete hlubokou relaxaci, která vás vnitřně rozzáří a dodá vaší tváři jemnější výraz.“

Zkušenosti se značkami Darphin, Decléor, Nobilis Tilia, Comfort Zone a Biologique Recherche. Vystudovala Institut aromaterapie zaštítěný Asociací českých aromaterapeutů. 

Soňa Bendová

Soňa Bendová

Kosmetička

Odborná kosmetička a terapeutka pracující s luxusními produkty péče o pleť Biologique Recherche a dekorativní kosmetiky Inglot.

Komplexní kosmetická péče neznamená jen povrchové ošetření. Vždy se snažím, aby mí klienti odcházeli také maximálně odpočatí a zrelaxovaní. A doufám, že se mi to daří.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace