Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodSeconde Peau - Druhá kůže

Seconde Peau - Druhá kůže


Seconde Peau - revoluční metoda redukce vrásek

Pleťový rituál „Seconde Peau“ od Biologique Recherche je přírodní alternativou k injekčním výplním kyselinou hyaluronovou. Jedná se o revoluční náplasti na vrásky ve formě elektronicky vytvořené masky s nanovlákny kys. hyaluronové doplněné o unikátní sérum s liftingovým účinkem.

Seconde Peau tak dokáže efektivně zpomalit procesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled. Ihned po ošetření jsou silně redukovány hluboké vrásky, zpevněné, vypnuté a vyplněné obličejové rysy.

Cena:
3500 Kč

 

https://www.youtube.com/watch?v=LOrvguCoJxUKdo se o vás postará?

Iveta Nowoková

Iveta Nowoková

Kosmetička a aromaterapeutka

Aromaterapie je pro mě srdeční záležitostí. Inspiraci čerpám z doby starověkého Řecka, kdy ideou krásy byla „kalokagathia“ (harmonie těla a duše). Jsem přesvědčena, že v dnešní době je nutné zaměřovat se při ošetření nejen na perfektní stav pleti, ale také na psychiku. Náš obličej dokonale zrcadlí náš vnitřní svět a naše rozpoložení. Při ošetření zažijete hlubokou relaxaci, která vás vnitřně rozzáří a dodá vaší tváři jemnější výraz.“

Zkušenosti se značkami Darphin, Decléor, Nobilis Tilia, Comfort Zone a Biologique Recherche. Vystudovala Institut aromaterapie zaštítěný Asociací českých aromaterapeutů. 

Soňa Bendová

Soňa Bendová

Kosmetička

Odborná kosmetička a terapeutka pracující s luxusními produkty péče o pleť Biologique Recherche a dekorativní kosmetiky Inglot.

Komplexní kosmetická péče neznamená jen povrchové ošetření. Vždy se snažím, aby mí klienti odcházeli také maximálně odpočatí a zrelaxovaní. A doufám, že se mi to daří.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace