Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodBDR - Beauty Defect Repair

BDR - Beauty Defect Repair

BDR - inovativní hloubková péče o vaši pleť

 

BDR je lékařský koncept určený k velice efektivní péči o vaši pleť. Naprosto inovativní technologie kombinuje přírodní výtažky s mikromolekulárními esencemi, protona rozdíl od jiných produktů dokáže bdr transportovat aktivní složky hluboko do vrstev vaší kůže. Poskytuje tak nepřetržitou péči přesně tam, kde je to nejvíce potřeba.

 

Mezoterapie oč. okolí + vrásek

Vlastním množením kolagenu a aktivním působením aplikovaných kosmetických produktů dochází k účinnému vyhlazování vrásek.

Cena:
1900 Kč / 90 minut

 

Mezoterapie celého obličeje

Zbavuje vaši pleť odumřelých buněk, silně hydratuje a vyživuje a celkově regeneruje vaši pokožku.

Cena:
2800 Kč / 90 minut

 

Mezoterapie kompletní

Celkově regeneruje a omlazuje vaši pokožku. Díky intenzivní aplikaci účinných látek do hlubokých vrstev pleti poskytuje liftingový efekt. Zahrnuje také chemický peeling.

Cena:
3500 Kč / 90 minut
 

Biologický peeling BDR

Cena:
1900 Kč / 60 minut

 

Laser Efekt (liftingový efekt)

Kosmetické ošetření pleti s novou naprosto dokonalou formulí ukrývající unikátní komplex účinných látek. Vybrané ingredience dodají vaší pleti čirý koktejl energie. Vrásky jsou tlumené a změklé, pleť je svěží a mladistvá. Po tomto ošetření můžete čekat naprosto fantasticke výsledky!

Cena:
1950 Kč / 90 minut


Kdo se o vás postará?

Iveta Nowoková

Iveta Nowoková

Kosmetička a aromaterapeutka

Aromaterapie je pro mě srdeční záležitostí. Inspiraci čerpám z doby starověkého Řecka, kdy ideou krásy byla „kalokagathia“ (harmonie těla a duše). Jsem přesvědčena, že v dnešní době je nutné zaměřovat se při ošetření nejen na perfektní stav pleti, ale také na psychiku. Náš obličej dokonale zrcadlí náš vnitřní svět a naše rozpoložení. Při ošetření zažijete hlubokou relaxaci, která vás vnitřně rozzáří a dodá vaší tváři jemnější výraz.“

Zkušenosti se značkami Darphin, Decléor, Nobilis Tilia, Comfort Zone a Biologique Recherche. Vystudovala Institut aromaterapie zaštítěný Asociací českých aromaterapeutů. 

Soňa Bendová

Soňa Bendová

Kosmetička

Odborná kosmetička a terapeutka pracující s luxusními produkty péče o pleť Biologique Recherche a dekorativní kosmetiky Inglot.

Komplexní kosmetická péče neznamená jen povrchové ošetření. Vždy se snažím, aby mí klienti odcházeli také maximálně odpočatí a zrelaxovaní. A doufám, že se mi to daří.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace