Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Po-So: 10:00 - 20:00
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodBiologique Recherche

Biologique Recherche

Kosmetika Biologique Recherche představuje zcela nový systém v péči o vaši pleť, který byl vyvinutý týmem francouzských odborníků. Využívá výhradně ryzí a koncentrované ingredience v původním stavu, stejně jako inovativní postupy a procedury. Autentičnost a harmonie jsou duchem a tvoří základ kosmetických produktů Biologique Recherche.

 

Základní ošetření pleti

Odlíčení, peeling, hloubkové čištění, masáž, pleťová maska, sérum a krém dle typu pleti.

Cena:
1100 Kč / 60 minut

Vyrovnávací a rozjasňující ošetření pleti

Ideální péče pro pleť seborrhoickou, povadlou s otevřenými póry.
Čistí a stahuje póry, vypíná, tonizuje a sjednocuje pleť. Výsledkem je čistá a zářící pokožka.

Cena:
1400 Kč / 90 minut

Ošetření s MASQUE P50 EXFOLIANT VISAGE

Exfoliační, regenerační a vyhlazující ošetření, které podporuje buňěčnou obnovu. Sjednocuje odstín pleti zasažené pigmentací nebo stařeckými skvrnami. Vyrovnává drobné defekty pleti. Poskytuje pokožce jednotný tón a zanechává tvář hladkou a projasněnou. Toto ošetřění doporučujeme pro devitalizovanou, mdlou a pigmentovanou "skin instant".

Cena:
2100 Kč / 90 minut

Ošetření MASQUE PIGM 400

Toto ošetření efektivně bojuje proti buněčnému stárnutí, působí proti volným radikálům, rozjasňuje a sjednocuje odstín pleti. Kontroluje proces melanogeneze a zároveň redukuje pigmentaci. Doporučujeme pro pigmentovanou a mdlou “skin instant”.

Cena:
2100 Kč / 90 minut

VIP BOOSTER

Obnovující ošetření vhodné pro pleť vystavenou městskému prostředí. Chladivý a „praskající“ VIP BOOSTER pleť okysličuje, hydratuje, projasňuje, vypíná, chrání pleť proti volným radikálům a detoxikuje.

Cena:
2500 Kč / 90minut

Okysličující ošetření pleti

Osvěžující péče vhodná pro pleť stresovanou, devitalizovanou a citlivou.
Stahuje póry, zlepšuje regeneraci a revitalizaci pleti, rozjasňuje a sjednocuje odstín pleti, intenzivně hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje pokožku.

Cena:
1600 Kč / 90 minut

Vyrovnávací a tonizující ošetření

Ošetření vhodné pro seborrhoickou či problematickou aknózní pleť.
Reguluje sekreci mazu, čistí a stahuje póry, sjednocuje, zklidňuje pleť a urychluje hojení defektů. Pleť je po ošetření čistá, matná a ozdravená.

Cena:
1600 Kč / 90 minut

Hydratační ošetření

Péče vhodná především pro dehydratovanou pokožku.
Poskytuje skutečně intenzivní hydrataci, zlepšuje elasticitu pleti, vyhlazuje vrásky a drobné linky.

Cena:
1600 Kč / 90 minut

Collagen-Kaviárový rituál

Luxusní kosmetické ošetření s hydratační kolageno-kaviárovou maskou napomůže opravit buňky vaší pokožky do hloubky. Zklidňuje pleť a vyhlazuje vrásky. Maska obsahuje čistý kolagen a kaviárový extrakt pro důkladnou buněčnou regeneraci a ideální tonus pleti a je obohacena o vysokou koncentraci vitamínů A, D, E a B1. Tajemství krásné pleti máte na dosah.

Cena:
2590 Kč / 90 minut

Vypínací a hydratační ošetření

Zklidňující hydratační péče pro citlivou, stresovanou a dehydratovanou pleť. Obnovuje ochranný hydrolipidový film pokožky, vypíná ji, redukuje červené skvrny, zmírňuje napětí a přináší úžasný pocit sametové pleti.

Cena:
2500 Kč / 90 minut

BioVecteur Marin ritual

Soin BioVecteur Marin ošetření využívá tkanou strukturu listů japonské červené laminarie a znovu modeluje obličejové kontury. Toto revitalizující ošetření bohaté na mořské oligo prvky dodává pleti energii. Doporučujeme pro devitalizovanou, vrásčitou, nebo unavenou pleť.

Cena:
1700 Kč / 90 minut

Vivant ritual

Čistící a vyrovnávací maska par excellence, která obsahuje speciální směs kvasnicových a plet’ čistících botanických extraktů. Tyto extrakty pomáhají vylepšit stav vaší pleti a hydratovat ji. Je zvláště doporučena pro seborrhoickou a povadlou  pokožku a plet’ s rozšířenými pory. Obsahuje extrakt z kvasnic Hamamelis Virginiina, třezalky, okurky a také kyselinu mléčnou.

Cena:
1350 Kč / 90 minut

Cold ritual

Čistící a zklidňující maska stahuje póry, osvěžuje pleť a redukuje zarudnutí. Dává pleti novou vitalitu. Doporučená pro seborrhoickou, povadlou, aknózní, ale i citlivou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakty z mořských řas a bílého jílu.

Cena:
1450 Kč / 90 minut

Pánské ošetření pleti

Povrchové očištění a hloubkové čištění pleti, masáž, pleťová maska a závěrečný krém.

Cena:
1100 Kč / 60 minut


Kdo se o vás postará?

Iveta Nowoková

Iveta Nowoková

Kosmetička a aromaterapeutka

Aromaterapie je pro mě srdeční záležitostí. Inspiraci čerpám z doby starověkého Řecka, kdy ideou krásy byla „kalokagathia“ (harmonie těla a duše). Jsem přesvědčena, že v dnešní době je nutné zaměřovat se při ošetření nejen na perfektní stav pleti, ale také na psychiku. Náš obličej dokonale zrcadlí náš vnitřní svět a naše rozpoložení. Při ošetření zažijete hlubokou relaxaci, která vás vnitřně rozzáří a dodá vaší tváři jemnější výraz.“

Zkušenosti se značkami Darphin, Decléor, Nobilis Tilia, Comfort Zone a Biologique Recherche. Vystudovala Institut aromaterapie zaštítěný Asociací českých aromaterapeutů. 

Soňa Bendová

Soňa Bendová

Kosmetička

Odborná kosmetička a terapeutka pracující s luxusními produkty péče o pleť Biologique Recherche a dekorativní kosmetiky Inglot.

Komplexní kosmetická péče neznamená jen povrchové ošetření. Vždy se snažím, aby mí klienti odcházeli také maximálně odpočatí a zrelaxovaní. A doufám, že se mi to daří.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace