high quality isend.to is absolutely qualified to compare with the masterpiece of palace-level art.. check this out became a market share of one of the famous brand watches. the unique investment capital market value regarded as rewards high quality read this post here. https://www.replica-bell-and-ross.com rolex excellent capabilities each might be resembled. rolex bvfactoryrolex.com vital profit is without question watertight and automatic. there isn?ˉt any reason not to have one of our swissmade rolex replica on your wrist. LYMFODRENÁŽE | Salon VitalBody
Út-So: 10:00 - 19:30
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Út-So: 10:00 - 19:30
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodLymfodrenáže

Lymfodrenáže

LYMFODRENÁŽE

 

Lymfatický systém vašeho těla – to je systém cév a uzlin, který rozvádí lymfu do celého organismu. Pokud je váš lymfatický systém zpomalený, nebo nadměrně zatížený(stresem, infekcí, toxiny a pod.) je potřeba se snažit jej znovu rozproudit. Lymfodrenáž pomáhá právě v takových situacích, je vhodná především pro regeneraci po fyzické zátěži, pomáhá při léčbě otoků, zlepšuje stav pokožky, zrychluje metabolické procesy, pomáhá při detoxikaci a je prevencí vzniku křečových žil, či celulitidy.

 

Přístrojová lymfodrenáž

Pomocí přístrojové techniky odbourává celulitidu, léčí lymfedémy a zmírňuje chronické otoky.  Pracuje na principu tzv. postupných vln, které se pravidelně opakují. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. V našem salonu využíváme přístroje BTL-6000 Lymphastim 12 Topline.

Cena:
490 Kč / 30 minut
690 Kč / 60 minut


 

Podmínky pro zrušení masáže:

V případě zrušení masáže z jakéhokoliv důvodu v termínu kratším než 24 hod před jejím začátkem nebo pokud se na masáž nedostavíte, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100% objednaných služeb.  

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace