Út-So: 10:00 - 19:30
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Út-So: 10:00 - 19:30
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodO salonu

O salonu

Salon VitalBody - luxusní péče o harmonii vašeho těla i mysli

 

Ať už se chcete cítit uvolnění, omlazení, nebo znovu nabití energií, v našem salonu VitalBody naleznete širokou nabídku relaxačních a pečujících procedur, díky kterým se budete znovu cítit úžasně
 

Naše filozofie

Kosmetický salon Vitalbody Praha

Salon VitalBody se zaměřuje na komplexní ošetření a regeneraci těla, ale zároveň se snaží svým klientům dopřát maximální a ničím nerušený odpočinek, který je po náročném dni nenahraditelný. Salon VitalBody je místem zklidnění a uvolnění. Péče v salonu VitalBody podtrhne a vyzdvihne vaši přirozenou krásu. Inspiruje vás ke změně životního stylu

V salonu VitalBody si můžete dopřát uvolňující thajské masáže, masáže horkými lávovými kameny či lymfodrenáže. Nabízíme vám rovněž profesionální depilace nebo úpravu obočí a řas. Pro ty z vás, která trápí přebytečná kila, je připraven dietní koučing a výživové poradenství v rámci oblíbené české proteinové diety KetoDiet. Využít můžete i naše atraktivní relaxační balíčky pro vás i váš protějšek.

 

Ošetření a personál

Kvalifikovaný personál salonu VitalBody přistupuje ke každému klientovi zcela individuálně a s nadšením se stará o jeho spokojenost a pohodlí. Všechny nabízené terapie a procedury jsou odladěny tak, aby vám poskytly co nejintenzivnější a nejpříjemnější zážitek.

Produkty, se kterými pracujeme

Salon VitalBody využívá k péči o vaši krásu pouze vysoce kvalitní produkty, jako například unikátní francouzskou kosmetiku Biologique Recherche, přírodní kosmetické produkty s obsahem unikátních rostlinných výtažků Pure FIJI, nebo unikátní koncept BDR – beautydefectrepair.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace