Út-So: 10:00 - 19:30
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Út-So: 10:00 - 19:30
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodThajské masáže

Thajské masáže

 

Co je thajská masáž?

Thajská masáž má své původy v duchovní tradici a jejím cílem je léčit člověka fyzicky, emociálně i duchovně. Vznikla před více než 2,500 lety v Indii. Základem thajského lékařského učení je představa energetických drah probíhajících celým tělem. Masáž využívá tlakových bodů, které se v Thajsku nazývají SEN. Praktici thajské masáže prohlašují, že v těle se nachází 72 000 SEN, z níž desítka jsou nejvyšší prioritou při masáži.

Při thajské masáži je užíván pasivní strečink a jemný tlak energetických linií podél těla pro zvýšení pružnosti, zmírnění napětí svalů, kloubů a rovnováhu těla. Jde o hluboce energizující a relaxační masáž. Terapeuti používají jemný tlak a protahovací techniky k otevření celého těla.

Tradiční thajská masáž

Masáž využívající působení síly na konkrétní tlakové body. Uvolní vaše svaly, klouby, šlachy i chodidlaNatahuje páteř. Přináší celkové fyzické a psychické uvolnění. Zkušené masérky používají při thajské masáži palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout správný tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie vašeho těla.

Cena:
650 Kč / 30 minut
1 090 Kč / 60 minut
1 450 Kč / 90 minut
 

Thajská masáž nohou

Velmi tradiční typ thajské masáže s významným uvolňujícím účinkem. Příznivě působí na lidskou psychiku a pomáhá v odbourávání stresu. Při této masáži dochází ke stimulaci reflexivních bodů jednotlivých lidských orgánů společně s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a protažení jednotlivých prstů na nohou.

Cena:
650 Kč / 30 minut
 

Thajská aromatická masáž

Relaxační antistresová masáž zaměřená především na uvolnění svalového napětí a celkové zklidnění těla i mysli. Je prováděna v kombinaci s aromaterapií aromatickým masážním olejem, jehož vůni si můžete vybrat z několika druhů.

Cena:
1 090 Kč / 60 minut
1 450 Kč / 90 minut

 

Královská thajská masáž

Tradiční thajská masáž využívající mimo jiné speciálních bylinných sáčků, které se horké přikládají na místa, kde proudí energie. Napomáhá dokonalému uvolnění a pomáhá odbourávat stres. Velice příjemná masáž, která kombinuje hned několik technik thajských masáží.

Cena:
1 600 Kč  / 90 minut
1 950 Kč / 120 minut


Podmínky pro zrušení masáže:

V případě zrušení masáže z jakéhokoliv důvodu v termínu kratším než 24 hod před jejím začátkem nebo pokud se na masáž nedostavíte, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100% objednaných služeb.  

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace