Út-So: 10:00 - 19:30
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
Út-So: 10:00 - 19:30
Park Holiday
Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice
ÚvodPURE FIJI rituály

PURE FIJI rituály

 

PURE FIJI – tichomořské rituály a ošetření pleti

Čerstvé a přírodní ingredience, tradice a životní styl Pacifiku – to vše reprezentují produkty PureFiji, které náš salon používá pro oblíbené tichomořské rituály.

 

FIJI rituál

Rituál začíná aplikací luxusního krémového kokosového peelingu, který jemně odstraní šupinky odumřelé pokožky a očistí póry. Následuje masáž pomocí teplého exotického oleje, který přivede živiny přesně tak, kde je potřeba. Po masáži vaší pokožce dodá potřebnou hydrataci tělové máslo s výtažky z exotických ořechů. Během zábalu probíhá masáž šíje a hlavy. Díky tomuto relaxačnímu rituálu načerpáte potřebnou fyzickou i psychickou energii.

Cena:
1 600 Kč / 90 minut

 

Cukrový vánek z ráje (peeling s masáží)

Jemně odstraňuje odumřelé buňky pokožky a uvolňuje zanesené póry. Vaši pokožku nejdříve maximálně hydratujeme kokosovým mlékem v kombinaci s kokosovým olejem a olejem z oříšků Makadamia, čímž ji připravíme na účinný peeling z cukrové třtiny doplněné směsí olejů z tropických oříšků. Pokožka tak po rituálu zůstane skvěle vyživená, hydratovaná a získá perfektní elasticitu.

Cena:
1 600 Kč / 90 minut


Podmínky pro zrušení masáže:

V případě zrušení masáže z jakéhokoliv důvodu v termínu kratším než 24 hod před jejím začátkem nebo pokud se na masáž nedostavíte, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100% objednaných služeb.  

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace